Večer popularnih pjesama uz tamburu

U nedjelju, 12. rujna 2021. godine u 19 sati na ljetnoj pozornici Centra za kulturu Novi Zagreb (Trg Narodne zaštite 2, Remetinec) tamburaški orkestar Tamburaškog društva „Gaj“ organizirao je koncert pod nazivom Večer popularnih pjesama uz tamburu. Tamburaškom orkestru „Gaj“ na pozornici su im se pridružiti uvaženi vokalni solisti Renata Sabljak i Đani Stipaničev. Dirigent je bio Krešimir Račić. Na koncertu su izvedene poznate pjesme pisane za glazbene festivale u Krapini, Zagrebu, Splitu, Požegi i Osijeku u orkestralnim aranžmanima za tamburaški orkestar kao i autorske skladbe originalno pisane za tamburaški orkestar koje su obogatile umjetničku tamburašku glazbu.

Dio prekrasnog ozračja koji se stvorio na koncertu pogledajte na snimci i u fotogaleriji.

Tamburaško društvo „Gaj“ zahvaljuje suorganizatoru Centru za kulturu Novi Zagreb te Gradskom uredu za kulturu Grada Zagreba i firmi Teding d.o.o. na svesrdnoj pomoći u realizaciji ovog koncerta.

Čestitke mladim umjetnicima na vrhunskim izvedbama koje su razgalile srce i dušu brojne publike.

12.9.2021.