IX. Samoborski tamburatorij

Tamburaški orkestar "Gaj" nastupit će tradicionalno na 9. samoborskom tamburatoriju Željka Bradića koji će se održati 18.5.2023. u 19.30 sati u Kino dvorani u Samoboru u organizaciji Tamburaškog društva Ferdo Livadić.

Na devetom izdanju Tamburatorija, koji od ove godine u nazivu nosi ime barda tambure i tamburaške glazbe maestra Željka Bradića, nastupit će šest orkestra: Tamburaški orkestar Tamburaškog društva Gaj iz Zagreba, Juniorski orkestar STD "Pajo Kolarić" iz Osijeka, Tamburaški orkestar Tamburica iz Starog Petrovog Sela, Mandolinski ansambl GŠ Ferdo Livadić iz Samobora te stariji i mlađi tamburaški orkestar Tamburaškog društva Ferdo Livadić iz Samobora.

Orkestar je sudionik navedene manifestacije od samog početka te je i ovaj deveti po redu nastup na ovom važnom tamburaškom festivalu dokaz pravog glazbenog prijateljstva dvaju tamburaških društava, Ferde Livadića i Gaja.

18.5.2023.